© 2016 Instituto España

Instituto España

Email: contact@institutoespanabratislava.com

 

Vaše online hodiny španielčiny

Mercedes Ramos

Spoluzakladateľka a učiteľka v

Instituto España

Mám certifikát výučby španielčiny pre cudzincov, som oficiálnym skúšajúcim testov DELE v Instituto Cervantes a pripravujem sa na skúšky DELE. Kvalifikáciu vo vyučovaní španielskeho jazyka a literatúry a literárných štúdií som získala na Universidad Complutense v Madride. Pracujem ako učiteľka španielčiny pre cudzincov už desať rokov. Vyučovala som na Univerzite Chulalongkorn v Bangkoku v Thajsku, v stredoškolskom vzdelávaní na Cambridge International v Bratislave, a tiež na Brilliant Stars Kindergarten Bratislava. Od roku 2017 vyučujem španielčinu on-line.

Inmaculada Serrano

Spoluzakladateľka a učiteľka v

Instituto España

Som kvalifikovaná učiteľka španielskeho jazyka a literatúry s magisterským titulom z Universidad de Málaga. Tiež som oficiálny skúšajúci testov DELE v Instituto Cervantes. Špecializujem sa na inovatívne vzdelávanie, prístup “učíme sa pomocou hry” a moderné vyučovanie gramatiky. 

V priebehu ôsmich rokov vyučovania španielčiny v Španielsku a Írsku som sa venovala najmä vzdelávaniu mladých a dospelých, predovšetkým v medzinárodnej škole Enforex.